Hakkımızda

Maksat Çiğköfte olarak 2001 yılından beri sektörün içindeyiz. Sürekli olarak kendimizi ve üretim kalitemizi geliştirmeyi hedef olarak belirleyen firmamız, kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir.

Ana faaliyet alanımız Çiğköfte üretimi ve ürettiğimizi çiğköfteyi bayiliklerimiz aracılığı ile satmaktır. Aslında faaliyetimiz her ne kadar direkt olarak bayilerle olsa da asıl hedefimiz dolaylı olarak son kullanıcıdır. Üretici-Bayi-Müşteri zincirinde her halka çok önemlidir. Öncelikli amacımız zincirin son halkası olan müşterimizi memnun etmektir, ancak bu süreçte bayimizin de en karlı bir şekilde hizmetini sürdürmesini sağlamak için çabalarız.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

MAKSAT ÇİĞKÖFTE gıda güvenliğine önem veriyor, Kalitemiz ve Gıda güvenliğimiz önce vicdan ilkesi ile hareket edip, sonra denetimlere tabi oluruz. Kaliteli ürün lezzetinden ve duruşundan anlaşılır. Kendi yemediğimizi başkasına yedirmeyiz üslubu ile hareket ederiz.

Hammaddeden müşteriye olan zincirde gıda güvenliğini sağlayarak,Türk Gıda Kodeksi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve yasal mevzuatlara uygun, kaliteli, yaratıcı ve özgün ürün/hizmetleri sunmak gayretindeyiz.

Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, uzun vadeli iş ortaklıkları yaratarak, beklentilerin de üzerinde “Müşteri Memnuniyeti” sağlamak amacındayız.

Firma olarak kaliteyi, hijyenik şartları koruyarak üretim yapıp, ürettiğimiz ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaştırmak asli görevimizdir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

T.C. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği yasalarına ve mevzuatlarına uygun olarak; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için tehlikeleri ve riskleri belirleyip, kontrol önlemleri alarak güvenli çalışma ortamı yaratmak, tüm çalışanlara bulundukları ortamda iş güvenliği ve işçi sağlığını korumak amacıyla eğitimler vermek, sistemimizin iş ortaklarımızla beraber sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.