Nasıl çiğköfte bayisi olurum?

Bu sayfada çiğköfte bayiliği nasıl alınır, çiğköfte bayisi olma süreci nasıl işler, çiğköfte bayiliği kazandırır mı? gibi soruları cevaplıyoruz.

Neden çiğköfte bayisi olmalıyım?

Çiğköfte bayiliği özellikle düşük bütçeli yatırım yapmak isteyenler, az bir sermaye ile kendi işimin başında dururum düşüncesinde olanlar için ideal bir seçenektir. Yatırımın geri dönüşü diğer sektörlere göre daha hızlı ve zahmetsiz olmaktadır. Çünkü çiğköfte satışı için çok karmaşık dekorlar, pahalı standlar gerekmiyor. Bütçeniz sınırlarında kalarak her türlü dekor çiğköfte satışı için yeterlidir.

Sabırlı, temizlik konusunda hassas ve müşteriye karşı güleryüzlü tutum gösteren herkes bu işi rahatlıkla yapabilir.

Çiğköfte bayilik süreci nasıl işler?

Öncelikle bir satış yeri belirleyin. Bu kendi dükkanınız olabileceği gibi, kiralık bir dükkan da olabilir. Tabii ki öncesinde dükkanın yeri ve konumuna dikkat edin. Bazen kirası yüksek dükkanlar daha iyi satış sağlarlar. Yürüyüş caddeleri, yaya trafiğinin olduğu bölgeler daha tercih edilir.  Dükkan işi tamam ise, çiğköftesini satmak için bir marka lazım. Markaları araştırın, kaliteli ve hesaplı bir ürün olmasına dikkat edin. Çiğköfte işinde lezzet çok önemlidir. İnsanlar çok bilinen markaları tercih eder gibi görünse de beğenmedikleri lezzet için ikinci kez gelmezler. Maksat Çiğköfte olarak hem lezzetli, hem de kaliteli çiğköfte üretiyoruz.

Markanız belirlendikten sonra bayilik sorumlusu ile iletişime geçin.

Sırada dükkan içeriğini doldurmak var. Çiğköfte dükkanlarında soğutucu dolabı, satış tezgahı, masa sandalyeler ve tabela olmazsa olmazdır. Ayrıca satış esnasında kullanılacak köpük, doğrama tahtası, strech film, ambalaj ürünleri gibi malzemeler de ihtiyaçlar arasındadır. Bu ürünleri isterseniz piyasadan siz satın alın, isterseniz hazır bayilik paketi olarak firmadan temin edin.  Dilerseniz Maksat Çiğköfte hazır bayilik paketini buraya tıklayarak inceleyin.

Bayilik paketini aldıktan sonra 3-7 gün arasında malzemeleriniz dükkana gelir, daha sonra bir eğitim sürecinden sonra açılış günü belirlenir. Ve beklenen gün gelince çiğköfte bayisi olarak açılış yapılır.

Artık satış sürecinde ürünleriniz firma tarafında gönderilir siz satış yaparsınız.

Çiğköfte bayiliği ne kadar kazandırır?

Çiğköfte işi az yatırım ile nispeten daha yüksek paralar kazandırabilen bir iştir. Genellikle kar marjı %100 civarındadır. Bulunduğunuz dükkanda ilke 10 kg satışınızda bütün masraflarını çıkar ve size de belirli bir meblağ kalır. Bunun üzerine sattğınız her kilo ürün size kazanç olarak yansır.

Maksat Çiğköfte'yi seçmeli miyim?

Bu sektörün en lezzetli çiğköftesini yapan Maksat Çiğköfte müşteriler tarafından çok beğenilmektedir. bu nedenle satacağınız ürün müşterileriniz tarafından beğenilecektir. Bu da satışlarınıza yansır.

Ayrıca Maksat Çiğköfte bayileri bir aile gibidir. Gereksiz prosedürler ile uğraşmazsınız. Son derece hızlı çözümler üretilir ve ürünlerin bir an önce müşterilerinizle sağlıklı bir şekilde kavuşması sağlanır.